З Днем народження, Ларисо Олексіївно!

09 червня 2017

Сьогодні щирий друг Національного університету «Острозька академія», почесний академік Острозького Академічного Братства, член Наглядової ради Острозької академії, головний редактор щоденної всеукраїнської газети «День» Лариса Івшина святкує День народження.

Із Ларисою Олексіївною в нас особливі стосунки. Наша дружба вже за понад 15 років переросла у справжній інтелектуальний роман. Лариса-волинянка (саме так називає її ректор Ігор Пасічник) — в Острозькій академії завжди бажаний гість, адже кожна зустріч сповнена безцінними уроками й дороговказами для молоді, присвяченими розвитку якісної журналістики, важливості історії у глобалізаційних процесах нашої держави, культурних та інтелектуальних цінностей у розбудові громадянського супільства тощо.

Студенти і викладачі Острозької академії надзвичайно вдячні Вам, Ларисо Олексіївно, за всі спільно реалізовані проекти. Це й Острозький клуб вільного інтелектуального спілкування молоді, який сьогодні переріс у міжнародну платформу «Острог Forum», і постійна участь наших студентів у Літній школі журналістики «Дня», і наша багаторічна підтримка Міжнародного фотоконкурсу видання.

Щиро бажаємо Вам невичерпних джерел енергії, натхнення для реалізації нових проектів, міцного здоров’я, щастя, любові і, звичайно, якісного розширення фан-клубу «Дня»! Ми завжди раді зустрічам із Вами!