«Рекреація – 2017»: свято здоров’я, розваг та емоцій

09.06.2017

Рекреація — саме те свято, яке об’єднує нас зі спудейським духом далекого XVI століття, адже саме в Острозькій слов’яно-греко-латинській академії того часу, після закінчення навчального року, спудеї влаштовували різного роду веселощі та конкурси, аби розважити викладачів і трішки відволікти їх від важкої праці.

Цьогоріч найбільший спортивно-мистецький захід «Рекреація — 2017» відбувся 8 червня на території спортивного комплексу Національного університету «Острозька академія».

Колоритне дійство передбачало різноманітні конкурси й естафети, в яких випробувати свої сили й поборотися за пам’ятні і грошові призи зуміли не лише студенти, а й викладачі різних факультетів. Зокрема хлопці та дівчата довели, що здатні продемонструвати не лише високі наукові знання, але й кмітливість, спритність, силу й витривалість у спорті. До того ж протягом свята лунали численні музичні привітання, а студія сучасного танцю «SNF» подарувала присутнім дивовижний танцювальний номер.

«Кожного року виграє найбільш гідний факультет, який найкраще проявляє себе в контексті академічної спартакіади „Здоров’я“. Беззаперечно, проведення цього свята є дуже веселою, цікавою й, передусім, корисною подією для здоров’я студентів. Варто зазначити, що захід є певною консолідуючою традицією, яка склалась в нашому університеті, адже кожного року він об’єднує факультети не лише між собою, але й згуртовує їх зсередини. Тому особливо приємно спостерігати заповнені трибуни, що, в свою чергу, свідчить про консолідацію студентства загалом. На мою думку, свято не залишило байдужим наших викладачів, мотивуючи їх брати активнішу участь у спортивному житті університету»,

ділиться враженнями перший заступник голови Братства спудеїв, голова культурно-мистецького підрозділу В’ячеслав Бондар.

Для нагородження кращих спортсменів року і вручення сертифікатів інструкторів та суддів із різних видів спорту запросили проректора з навчально-виховної роботи Руслану Каламаж. А фінальну церемонію нагородження переможців спартакіади й вручення грошових винагород очолив ректор Національного університету «Острозька академія», професор Ігор Пасічник. У результаті почесними призерами спортивного дійства стали гуманітарний факультет, який посів третє місце, Навчально-науковий інститут права імені І. Малиновського, зайнявши другу сходинку п’ядесталу, та остаточним переможцем вже п’ятий рік поспіль став економічний факультет. Капітану команди-переможця вручили головний приз спортивної естафети — Кубок Ректора.

Упродовж багатьох років «Рекреація» є своєрідним атрибутом здорового способу життя академічної спільноти, адже це не лише корисна, а й престижна традиція серед спудеїв Острозької академії.

Теги: Острозька академія, Рекреація – 2017, економічний факультет