Острозьку академію відвідав відомий вчений з Хорватії

09 лютого 2017

У Національному університеті 8 лютого відбулася зустріч студентів із доктором медичних наук, лікарем-хірургом з Хорватії Антуном Лісецем. Він уже довгий час читає лекції на теми християнської біоетики та медицини у своїй країні та закордоном.

Антун Лісец вже втретє приїжджає до Острога і спілкується зі студентами. Під час останнього візиту лектор розповів про питання, які стосуються безпосередньо кожної людини, а саме: фізичне та психологічне здоров’я, моральні цінності життя, важливість створення сім’ї та взаємоповаги між людьми.

У своїй лекції вчений звернув увагу також на християнське виховання молоді, викладання християнської етики у навчальних закладах, на відповідність програми і підручників.

«Пам’ятатайте, що обов’язок кожної свідомої людини — дбати про те, щоб оточуючі якомога більше поважали моральні цінності. Слід щодня дякувати Богові за подароване життя та оберігати його. Будь-який народ буде сильним тільки тоді, коли в нього будуть сильні сім’ї, в яких чоловік і жінка люблять одне одного і власних дітей»