Студентів Острозької академії запрошують до патрульної поліції

07 вересня 2017

До Національного університету «Острозька академія» 6 вересня завітали працівники патрульної поліції міста Рівного. Метою їхнього приїзду було залучити студентів університету до співпраці.

Командир батальйону УПП в місті Рівному ДПП Андрій Лісінчук, а також інспектор роти № 3 УПП в місті Рівному ДПП Віталія Полунець розповіли студентам про особливості своєї роботи. Зокрема, полісмени ознайомили молодь з правилами відбору до поліції й обговорили разом зі спудеями змодельовані ситуації у формі «запитання-відповідь».

" Ми хочемо поповнювати наші лави молодими працівниками. Тому сьогодні завітали до Острозької академії, бо в стінах вашої альма-матер виховують саме такі патріотичні риси, які потрібні для нашої роботи",

зазначив під час зустрічі командир батальйону УПП в місті Рівному ДПП Андрій Лісінчук.

Також працівники патрульної поліції наголосили на тому, що вступити до поліцейської академії можна буде тільки через тривалий відбір. Тому навчатися там зможе не кожний.

" Потрібно скласти відповідні тести, пройти медичне обстеження, військову підготовку тощо. У нас повинні працювати витривалі, стресостійкі та обізнані в своїй справі люди. Наразі в наших відділеннях працюють в середньому двадцятип’ятирічні полісмени. Ми будуємо нову систему",

додав Андрій Лісінчук.

Роботу патрульного поліцейського та навчання в університеті можна поєднувати, запевняють Віталія Полунець та Андрій Лісінчук. Тому студенти можуть вільно подавати свої заявки у набір до поліції.

" Насправді, я загорівся ідеєю подати заявку до набору вже на початку зустрічі. Хоча навчаюся тільки на четвертому курсі, але думаю, що це не проблема, оскільки можна перевестися на індивідуальний план. Ще в дитинстві була мрія ходити в формі полісмена та слідкувати за порядком. Тому хочу спробувати свої сили у цьому напрямку",

ділиться враженнями студент 4 курсу спеціальності «Облік і аудит» економічного факультету Дмитро Кондратюк.