Факультет романо-германських мов Національного університету «Острозька академія» приєднався до академічної програми компанії KantanMT

06 вересня 2017

Сервіс компанії KantanMT пропонує потужне рішення в сфері машинного перекладу, допомагаючи перекладачам оптимізувати процес перекладу. Система не вимагає особливих технічних навиків, технічної підтримки, системного чи програмного забезпечення. Учасникам системи достатньо просто увійти в обліковий запис, і вони можуть створювати персоналізовані системи машинного перекладу на платформі KantanMT.com.

Академічна програма компанії KantanMT пропонує навчальним закладам засоби машинного перекладу, а також послуги експертів і ресурси, щоб підготувати до кар’єри в галузі перекладу. Академічна програма компанії KantanMT також дає можливість студентам отримати необхідний досвід у створені, вдосконаленні та використанні систем статистичного машинного перекладу на базі платформи KantanMT.com.

Національний університет «Острозька академія» вже успішно співпрацює в межах академічних програм відомих розробників систем машинного перекладу MemoQ та Memsourse, зокрема розроблено нові академічні курси, здійснюються переклади у навчально-науковому центрі LinguaPark, планується проведення сертифікатних програм з отриманням сертифікатів від розробників.