Острозька академія увійшла в 20 кращих ВНЗ України за оцінкою роботодавців за версією журналу «Фокус»

06.07.2017

Відповідно до рейтингу журналу «Фокус» Національний університет «Острозька академія» потрапив у 20-ку кращих університетів України за оцінкою роботодавців.

За основу рейтингу вузів України «Фокус» взяв ідею дослідити шанси випускника того чи іншого вузу зайняти вакансію в престижній компанії. Таблиця топ-50 вузів була складена на основі опитування ключових роботодавців України. В опитуванні брали участь такі провідні компанії з різних сфер (фінанси, IT, юриспруденція, енергетика і т. п.) як: «Інтерпайп», Group DF, «Метінвест», ДТЕК, ДТЕК «Нафтогаз», НАК «Нафтогаз України», Укренерго, Запоріжсталь, УкрАвто, «АВТ Баварія», Fozzy Group, «Нова пошта», ПриватБанк, Ощадбанк , Укрсоцбанк, Кредобанк, ОТП Банк, «AXA Страхування», Concorde Capital, «Самсунг Україна», Luxoft, EVO, «Дата Груп», ISACA Kyiv Chapter, AEQUO, KPMG, «Василь Кісіль і Партнери», Deloitte, Sayenko Kharenko, EY, «Астерс», Украеропроект, «Colliers International Україна», «Інтергал-буд».

Працевлаштування у таких компаніях — відмінний початок кар’єри для вчорашнього студента.

За інформацією журналу Фокус

Теги: кращі вузи України, Острозька академія, рейтинг, Фокус