Вітання з нагоди Дня журналіста

06 червня 2017

Шановні друзі!

Студенти та професорсько-викладацький склад Національного університету «Острозька академія» щиро вітають Вас із професійним святом — Днем журналіста!

Зважаючи на динамічність та багатовимірність сьогодення, Ваша непроста професія набуває нового значення. У наш час бути журналістом — це не просто вміти описати події, передати почуття, висловити свою думку та думку громадськості. Запорука успіху сучасного журналіста — надзвичайний талант аналітика та непереборне прагнення віднайти яскраві кольори в часто чорно-білій палітрі подій.

Тож дякуємо Вам за Ваш оптимізм, підтримку вдалих починань та віру в Українську державу!