Вікторія Назарук – переможець конкурсу есе релігійної тематики

06 березня 2017

Викладачка кафедри журналістики Вікторія Назарук увійшла до числа переможців конкурсу на краще есе в межах Школи міжрелігійної журналістики, що відбувається у Львові.

Конкурс передбачав написання відповіді на одне із трьох запитань:

1. Як я можу зберегти власну релігійну ідентичність у процесі міжрелігійної комунікації, щоб не образити почуттів представників інших віросповідань?
  2. Яке місце представників інших віросповідань в площині мого власного сприйняття своєї релігійної ідентичності?
  3. Яким є найкращий спосіб для різних релігій працювати разом з метою досягнення спільного блага людства?

У своєму тексті авторка розмірковує над питанням місця представників інших віросповідань у площині власного сприйняття релігійної ідентичності.

За словами Вікторії, конкурсний текст — це мікс емотивних оцінок категорій релігії та віри, міркування, навіяні пізнаннями різних релігійних традицій.

Найближчим часом есе під назвою «Мій мальований, не мальований Бог (за аналогією до книги Тетяни Пахомової)» буде доступне для перегляду на релігійному інтернет-ресурсі «Духовна велич Львова».