В Острозькій академії виступила народна артистка України

05 жовтня 2017

Бандуристка Людмила Посікіра виступила з концертом в Острозькій академії 4 жовтня.

Відома українська бандуристка виконала народні пісні, а також твори українських поетів. До концертної програми увійшли твори Ореста Мацюка, Анатолія Кос-Анатольського, Василя Петровського.

«Ваше місто вразило мене. Я знала, що це гарне історичне місце, але навіть не сподівалася, що настільки! Я сама з Рівненщини, і відвідати Острог було моєю мрією. Такі речі потрібні — приїжджати туди, де твоя земля, і пропагувати те, чого навчився за життя»,

зазначила пані Людмила.

Концерт вівдвідали не тільки студенти й викладачі, а й острожани та учні. Студентка факультету політико-інформаційного менеджменту Вікторія Сигін поділилася враженнями:

«Мені сподобався цей захід. Я дуже рада, що в Острозькій академії маю можливість послухати таких видатних виконавців, які виконують музику на традиційних українських інструментах».

Людмила Посікіра — народна артистка України, лауреат республіканських і Всесоюзних конкурсів народних інструментів. Пані Людмила викладає у Львівській національній академії імені Миколи Лисенка. Зараз вона гастролює з концертами по Західній Україні.