Школа молодіжного підприємництва Національного університету «Острозька академія» переходить від теорії до практики

04.12.2017

1 грудня 2017 року викладачами, випускниками та студентами економічного факультету Національного університету «Острозька академія» вкотре було організовано та проведено заняття Школи молодіжного підприємництва, яке об’єднало майбутніх підприємців — учнів 9-11 класів ЗНЗ Рівненської та Хмельницької областей. Найчисельнішою була делегація з Острозького НВК «Школа І-ІІІ ступенів — гімназія».

Нагадаємо, що навчання у школі молодіжного підприємництва здійснюється з метою формування в учасників базових професійних компетенцій щодо впровадження бізнес-ідей, надання їм можливості проявити власні здібності в сфері започаткування власної справи та підвищити рівень обізнаності школярів в особливостях навчання за економічними спеціальностями, зокрема новими спеціалізаціями економічного факультету Національного університету «Острозька академія»: «Економічна кібернетика», «Цифровий маркетинг», «Облік і оподаткування в управлінні бізнесом», «Бізнес-аналітика», «Проектний менеджмент» та «Комп’ютерні технології в менеджменті».

Модераторами Школи були декан економічного факультету, доктор економічних наук, доцент кафедри економічної теорії, менеджменту і маркетингу Козак Людмила Василівна та заступник декана економічного факультету з профорієнтаційної роботи, кандидат економічних наук, старший викладач кафедри фінансів, обліку і аудиту, випускниця економічного факультету Харчук Юлія Юріївна.

Майстер-клас щодо теоретичних аспектів започаткування власної підприємницької справи учасникам заходу провели студенти першого курсу Карпук Ольга і Дубина Анастасія та студентка другого курсу Ковальчук Ірина.

Практичними аспектами ведення власного бізнесу в сучасних умовах розвитку національної економіки України з учасникам заходу поділився кандидат економічних наук, доцент кафедри економіко-математичного моделювання та інформаційних технологій, випускник економічного факультету Новоселецький Олександр Миколайович.

Під час другої частини заняття школярі брали участь в інтелектуальному конкурсі «Економічний квест», який підготували студенти волонтерського корпусу економічного факультету під керівництвом старшого викладача кафедри фінансів, обліку і аудиту, кандидата економічних наук, заступника декана з профорієнтаційної роботи Харчук Юлії Юріївни та керівника корпусу студентки 2 курсу Корінець Іванни.

Команди на початку гри отримали інструкції щодо маршрутів досягнення кінцевого пункту. Конкурсні завдання були у формі кросвордів, тестів, теоретичних питань та практичних завдань. Упродовж гри, кожна команда продемонструвала свої знання в галузі економіки та підприємництва, вміння швидко досягати бажаних результатів.

Усі учасники заходу отримали іменні сертифікати та дипломи.