В Острозькій академії спільно виконали гімн України

04 вересня 2017

Перший день навчання у спудеїв Національного університету «Острозька академія» розпочався з виконання державного гімну. Разом із ректором та викладачами академії студенти виконали заспів та приспів пісні, що є одним із головних національних символів України.

«Сьогодні наша академічна родина поповнилася першокурсниками нових спеціальностей. І ми впевнено йдемо вперед. Перед початком нового навчального року ми традиційно виконуємо національний гімн України. Нехай ці рядки стануть для вас натхненням для початку нових справ»,

зазначив ректор Острозької академії, професор Ігор Пасічник.

Після закінчення акції прозвучала мелодія Моцарта «Маленька нічна серенада», що сповіщала про початок занять. А на студентів чекали аудиторії, лектори та чисті аркуші в зошитах.

«Це вже традиція для спудеїв розпочинати навчальний рік патріотичним виконанням Гімну України у вишиванках і з рукою на серці. Я вважаю це хорошим стартом на шляху до нових звершень. У нашому університеті виховують не тільки кваліфікованих кадрів з різних спеціальностей, але й справжніх патріотів Батьківщини. І такі акції є цьому доказ»,

стверджує голова Братства спудеїв Сергій Дорош.