Майя Григор'єва: “Вдячна викладачам факультету романо-германських мов за їхні настанови та передані знання”

03.05.2017

У Національному університеті «Острозька академія» 28 квітня відбулася чергова презентація у рамках проекту Alumni Careers на факультеті романо-германських мов. Випускниця факультету Майя Григор’єва розповіла студентам про свій професійний шлях у Лондоні.

«Мене завжди приваблювала історія, культура Великобританії. Я зачитувалася творами Вірджинії Вулф, захоплювалася архітектурою цієї країни. Тому, коли натрапила на оголошення про програму „Work and Travel UK“, одразу ж вирішила, що обов’язково маю взяти в ній участь»

ділиться спогадами Майя.

Участь у цій програмі посприяла Майї повернутися до Лондона та здобувати професійний досвід у топових британських компаніях: DJE Edelman Ltd. та Say Communications у якості менеджера роботи з клієнтами, а також у Rochester PR Group, де вона зараз працює старшим консультантом зі зв’язків із громадськістю.

«У пошуку роботи мені допомогла моя допитливість та комунікабельність. Британія — це дуже відкрита до іноземців країна. Потрібно вчитися не боятися спілкуватися із незнайомими людьми, вміти налаштовувати та підтримувати зв’язки... Крім того, для роботи у закордонних компаніях, важливо володіти геополітичною, культурною обізнаністю. Протягом студентських років ми постійно читали статті із журналу The Economist, переглядали передачі каналу BBC у ресурсному центрі, що мені дуже знадобилося у майбутньому. Вдячна викладачам факультету романо-германських мов за їхні настанови та передані знання».

Також Майя розповіла про те, наскільки корисною у пошуку роботи є активність у соціальних мережах.

«Завдяки моїй „присутності“ та активності у різноманітних соціальних мережах, під час однієї із співбесід перевагу віддали саме мені, а не іншому кандидату, попри те, що він/вона мав більший досвід роботи... Не варто також нехтувати можливостями мережі LinkedIn, яка власне є Вашим резюме».

Окрім того, випускниця розкрила особливості проходження різних етапів співбесід, звернула увагу на сучасні виклики ринку праці в сфері зв‘язків із громадськістю, а також дала цінні поради щодо того, які навички та знання потрібно розвивати студентам вже зараз для успішного працевлаштування.

Студенти поділилися своїми враженнями від відвіданого заходу:

«Вже не в перший раз упевнююсь, що для майбутньої кар’єри є важливим вміння презентувати себе. Основною проблемою для старших студентів є недосвідченість на співбесідах. Від випускниці факультету романо-германських мов Майї Григор’євої уважний слухач міг почерпнути досвід проходження таких випробовувань, те, на що треба робити акцент у підготовці для роботи в закордонних компаніях. Особисто для мене було важливо почути саме про PR-індустрію та її розвиток в англомовних країнах та важливість ведення й контролю за своїми сторінками у соціальних мережах»,

зазначає студентка першого курсу Дарія Леськів.

«Мені дуже сподобалася зустріч, вона була цікавою, інформативною та мотивуючою. Приємно усвідомлювати, що усі знання та досвід, який ми отримуємо завдяки нашому факультету, можуть відкрити перед нами такі горизонти»,

говорить студентка факультету романо-германських мов Ірина Дорошенко.

«Насправді зустріч з Майєю Григор’євою дуже сподобалась. Майя дуже харизматична людина із цікавим досвідом. І ця зустріч стала ще одним стимулом рухатись вперед у навчанні, саморозвитку і не боятись шукати нові програми і брати в них участь»,

розповідає студентка першого курсу Олександра Олієвська.

«Я дуже рада, що випускники нашого факультету можуть досягнути таких вершин. Майя Григор’єва дійсно велика молодець. Такі люди дуже надихають своїми прикладами. Обов’язково відвідаю ще багато зустрічей із нашими випускниками»,

ділиться враженнями студентка першого курсу Анастасія Пшенична.

Теги: Острозька академія, Майя Григор'єва, Alumni Careers, РГМ