В Острозькій академії цвітуть сакури

03 травня 2017

У парку біля Наукової бібліотеки Острозької академії квітує Алея мудрості із сакур, яку посадили до 20-річчя університету за участю Президента України Петра Порошенка.

Нагадаємо, що три роки тому під час урочистостей студенти і викладачі Острозької академії посадили 200 нових дерев. Утім головною окрасою бібліотечного парку стали квітучі сакури.

Як зазначив тоді ректор Острозької академії Ігор Пасічник, Алею мудрості висаджували три покоління — діти, студенти, викладачі. Цим університет хотів показати символічний зв’язок між поколіннями, а також те, як знання переходять в мудрість.

Тоді ще зовсім тендітні саджанці стали сьогодні молодими деревами із ніжно-рожевими квітами, які зачаровують п’янким ароматом.

Сьогодні сакури в університетьскому парку стали принадою для туристів і улюбленим місцем для фотосесій.

«В Острозькій академії заворожує все. І атмосфера, і архітектура, і затишні парки. Але особливо милують око квіти сакури, які приносять естетичне задоволення й асоціюються з весною та молодістю. Надзвичайно люблю тут гуляти і фотографуватися з рідними та друзями»,

ділиться враженнями студентка спеціальності «Журналістика» Наталія Веляник.