Бал в Острозькій академії: вечір краси та елегантності

03.03.2017

В актовій залі Національного університету «Острозька академія» 2 березня відбувся академічний бал, його щорічно організовують студенти факультету романо-германських мов.

Завдяки майстерності музикантів Камерного оркестру Рівненської обласної філармонії, ритм цього вечора визначав лише вальс.

Четверо студентів-організаторів упродовж місяця займались підготовкою балу, який уже традиційно проходить в рамках святкування тижня факультету романо-германських мов. Олена Марчук цього разу була головним натхненником заходу.

«Під час підготовки до балу я познайомилась з багатьма цікавими людьми, різного віку та світоглядів, і саме це стало найкращим спогадом для мене як для організатора»,

розповідає студентка другого курсу факультету романо-германських мов Олена Марчук.

Окрім звуків класичної музики, в залі звучали й інші мотиви. Пісню «Diamonds» виконала переможниця Голосу ОА Анна Верба, «Hijo de la luna» — Катерина Єсіпова, а «Love» лунала з уст Анни Герасимчук.

Інга Шаталова та Дмитро Басок, господарі балу, протягом усього вечора спостерігали за парами, залишивши вибір короля та королеви на завершення. У підсумку ці звання дістались Тарасу Кокайлу та Валерії Рудиці.

«Критеріями нашого вибору були грація, манери спілкування, вміння танцювати і, звичайно ж, зовнішній вигляд партнерів»,

пояснює студент факультету романо-германських мов Дмитро Басок.

Танець часто вважають засобом морального та естетичного виховання. Тому відвідати бал в університеті — це прекрасна можливість отримати культурну насолоду. Історія показує, що асоціація вальсу із кастою аристократів є не зовсім виправданою, оскільки за походженням танець простонародний. Але сьогодні вміння вальсувати є ознакою хороших манер.

«Як на мене це прекрасна подія, учасники якої можуть на 2 години забути про буденні проблеми та відчути себе справжніми джентльменами та леді. Не кожен день ми можемо так покружляти й насолодитися класичною музикою. Це один із заходів в академії, в якому необхідно взяти участь»,

ділиться враженнями студент гуманітарного факультету Назар Мазилюк.

Теги: Острозька академія, бал, РГМ