Акція “Музей для дітей”

02 червня 2017

У Національному університеті «Острозька академія» до Міжнародного дня захисту дітей першого червня відбувалася акція «Музей для дітей».

Співробітники Музею історії Острозької академії організували для острозьких школярів та їх батьків інтерактивну ексурсію університетом. За словами директора Музею Анастасії Хеленюк, акція передбачала не просто розповідь екскурсовода, а була сповнена безліччю сюрпризів. На гостей чекало багато захопливих ігор та цікавих легенд про місто й університет. Під час екскурсії діти переглядали мультфільм про Острог, зустрічалися з археологом, який розповідав про таємниці трипільської культури. Також школярі у монастирських підземеллях поспілкувалися з монахом-капуцином, який розповів їм про історію монашого ордену.

Продовжуючи свою подорож крізь час та епохи, діти не лише отримували нові знання, а й багато гралися. Зокрема, маленькі екскурсанти вивчали історію «мандруючи» Острогом та знайомилися з музейною колекцією іконопису під час пізнавально-розважальної гри.

На завершення школярі мали можливість відчути себе студентами-випускниками, зробивши пам’ятне фото у бібліотечному парку. Загалом на інтерактивних екскурсіях побувало близько двохсот дітей не тільки з Острога, а й з околиць.

«Це не лише веселе свято для самих дітей, а й нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, прагнути, щоб усі діти росли щасливими і в майбутньому стали щирими громадянами свого міста та країни, які знають та поважають історію рідного краю»,

розповіла екскурсовод Музею історії Острозької академії Ольга Хмиз.