Учасники Школи куратора обговорили проблеми патріотичного виховання молоді

01 березня 2017

У Національному університеті «Острозька академія» 28 лютого відбулося чергове засідання методичного об’єднання «Школа куратора» на тему: «Патріотичне виховання в контексті суспільно-політичних трансформацій».

Під час жвавої дискусії актуалізувалися проблемні питання щодо сутності поняття патріотизму, його репрезентацій у соціумі в добу певних політичних загострень та боротьби за демократичні цінності й цілісність державних кордонів. Куратори академічних груп аналізували історичні джерела патріотизму, осмислювали новітні методи й підходи щодо пропагування культурних традицій, морально-етичних принципів серед молоді та ділилися власним досвідом співпраці зі студентами.

Також, упродовж заняття, переглядали відеоматеріали про сучасний стан та перспективи патріотичного виховання на Рівненщині, що викликало цікаву дискусію серед слухачів. У результаті спілкування вдалося виокремити деякі рекомендації та аргументовані висновки щодо необхідності впровадження інноваційних методик патріотичного виховання у вищих навчальних закладах.