До уваги студентів контрактної форми навчання!

01 лютого 2017

Шановні студенти Національного університету «Острозька академія»!

Як відомо з 1 січня 2017 року мінімальну заробітну плату збільшено до 3200 грн. Виплата заробітної плати викладачів НаУОА в переважній більшості здійснюється за рахунок коштів спеціального фонду, що формується з надходжень за оплату освітніх послуг.

Відповідно до Закону України «Про вищу освіту» та п. 4.1 укладених договорів про надання освітніх послуг розмір плати встановлюється за весь строк надання освітньої послуги i може змінюватись Виконавцем до 01 травня кожного року в порядку визначеному Виконавцем, але не частіше одного разу на рік і не більш як на офіційно визначений рівень інфляції за попередній календарний рік.

У зв’язку з викладеним Національний університет «Острозька академія» змушений підняти оплату за навчання.

Відповідно до наказу ректора № 3 від 26 січня 2017 року збільшується розмір плати за надання освітньої послуги за 2016/2017 н.р. на 10% для студентів, у договорах з якими міститься п. 4.1. вищезазначеного змісту. Проплату необхідно здійснити до 01 березня 2017 року.

Дякуємо за розуміння!

З повагою,

ректорат Національного університету «Острозька академія»