«Ці вірші сьогодні повинні ожити» - С. Кочерга

31 березня 2016

29 березня в мистецькій галереї Національного університету «Острозька академія» відбувся поетичний батл «Календар любові», присвячений Дню поезії. Ініціатор заходу — викладач кафедри української мови та літератури Світлана Кочерга.

Студенти 2-5 курсів спеціальностей «Українська мова та література», «Літературна творчість» представляли поета, якого вибирали напередодні. Глядачі мали можливість насолоджуватись поезією Юрія Іздрика, Маріанни Кіановської, Катерини Бабкіної, Богдани Матіяш, Галини Крук, Масиля Махна, Оксани Забужко.

«„Поетичний батл“ — це було справді незвичайне літературне змагання! Був справжній календар вражень: свічки, кораблі, магія, містика, чудовий перфоменс мовою жестів і багато-багато поезії. Ми всі мали змогу відкрити для себе творчість сучасних поетів крізь призму бачення своїх колег-філологів. Це було справді вражаюче!»

ділиться враженнями третьокурсниця Ірина.

Журі, в складі якого були викладачі кафедри української мови та літератури Світлана Кочерга, Олександра Вісич, Лариса Мініч, Христина Карповець вирішили надати право вибору переможця глядачам. Тому упродовж місяця користувачі соціальних мереж матимуть зможу переглянути виступи студентів, проголосувати за, на їх погляд, найкращих, і тим самим визначити переможців.