Острозька академія прихистила покинутого сліпого собаку

31 березня 2016

Нещодавно у центрі Острога можна було спостерігати жахливу картину. Хтось прямо на тротуарі залишив старенького сліпого собаку напризволяще. Тварина не знала, куди дітися, наштовхувалася на кутки і ноги перехожих. Пес дуже худий, швидше за все був на прив’язі, адже видно багаторічний слід від нашийника. За словами очевидців, собака дуже слухняний і лагідний, адже дозволяв себе навіть гладити. Але без сліз в його очі дивитися неможливо... І це навіть не через катаракту. У його очах — надзвичайний відчай. На скільки потрібно бути байдужим, щоб залишити свого собаку у місті через те, що він уже старий?

І завдяки студентам Острозької академії та містянам, за сприяння ректора Ігоря Пасічника, собаку вдалося тимчасово поселити у вольєр, що знаходиться в парку університету. Тепер його сусідами стали качки і цесарки. Песикові дали нове ім’я — Ґрандо. Студенти і викладачі Острозької академії постійно приносять собаці їжу. Кожний охочий може допомогти Ґрандо.

Прохання до усіх небайдужих — давайте знайдемо для Ґрандо новий дім і нового господаря і тим самим виявимо гуманність та емпатію до братів наших менших.