В Острозькій академії показали виставу «Вечеря з диваком»

30 вересня 2016

У Культурно-мистецькому центрі Національного університету «Острозька академія» 29 вересня відбулася прем’єра комедійної вистави «Вечеря з диваком». Із театральним візитом до Острога вже вкотре завітав Рівненський академічний український музично-драматичний театр.

Легка атмосфера, смішний та ліричний сюжет, талановиті актори — саме це дало змогу відчути себе у Франції, адже за п’єсою відомого французького драматурга Франсуа Вебера була представлена неймовірна історія про успішного книговидавця П’єра Брошана.

Головний герой аристократ П’єр та його друзі щотижня влаштовують жартівливу вечерю, на яку кожен учасник повинен привести справжнього дурня. Роль заможного аристократа грав заслужений артист України Станіслав Лозовський.

Пан Станіслав розповідає як готувався до цієї ролі:

"По-перше, мені довелося дізнатися, що таке радикуліт другого поперекового відділу хребта. Це важко, тому що з одного боку все треба напрацювати, знати де і як болить. З іншого боку я зіткнувся з тим, що треба було за це забути. Я поставив на перший план болячку. Та після певних зауважень я подумав, що справді не варто, це ж комедія. Я намагався йти за правдою життя.

Станіслав Лозовський також зазначає, що вистава, для нього — це вихід для спілкування із глядачами. Це якась внутрішня незрозуміла потреба, яку не можна пояснити. Вистава — це оплески та сміх, момент, коли вдається просто балуватися. Це можливість стати дитиною і погратися в якусь гру, наприклад в пекаря чи козака-розбійника.