Запрошуємо студентів та молодь міста до участі в проекті “Острозька кузня лідерів”!

30 серпня 2016

Молоді люди, що цікавляться політичним життям міста, яким не байдуже життя міської громади, які хочуть реалізувати соціальні проекти для розвитку Острога мають можливість взяти участь у серії навчальних тренінгів «Острозька кузня лідерів».

Метою лідерської школи є підтримка молоді, заохочення до активної соціальної та політичної позиції, ознайомлення з успішними ініціативами, які були реалізовані в гміні Плужніца (Польща), практичними порадами з методики написання проектів, реалізації принципів місцевого самоврядування, публічних виступів.

Навчання складається з 3 етапів: участь у триденному інтенсивному тренінгу (9-11 вересня, м. Острог, Національний університет «Острозька академія»); самостійна робота над власними проектами з онлайн консультаціями від тренерів (вересень-жовтень); друга частина навчань та представлення проектів (4-7 листопада, гміна Плужніца, Польща)

Заняття та консультації здійснюватиме група експертів з Польщі, що мають практичний досвід успішної реалізації соціальних та культурно-освітніх проектів в місцевій громаді.

Вимоги до кандидатів:

• заповнена анкета-заявка до 5 вересня 2016 р.
  • вік 18-30 років;
  • знання англійської та польської мови на рівні розуміння та базового спілкування;
  • відсутність попереднього досвіду в роботі міської ради та на виборних посадах;
  • високий рівень мотивації