Валерій Полковський: Канадознавство – нова і надзвичайно важлива сфера дослідження

29 вересня 2016

Кафедра міжнародної мовної комунікації Національного університету «Острозька академія» 26 вересня організувала семінари, які проводив доктор філософії, президент компанії «Східноєвропейські можливості» (м. Сейнт-Альберт, Канада) директор Центру канадознавства НаУОА Валерій Полковський.

Загалом пан Полковський провів для студентів три лекції:

• «Петро Саварин — будівничий українського життя в Канаді».
  • «Сучасна канадська література та її місце у світовій».
  • «Канадські університети: здобутки та виклики XXI століття».

Валерій Полковський родом з України, тому часто приїздить на Батьківщину, ділиться своїми знаннями та допомагає українцям більше дізнатися про канадську культуру, історію, літературу та побут.

«Канада — це країна з надзвичайно багатою платформою для вивчення. В Україні повинні зрозуміти, що нам потрібно приділити набагато більше уваги для її дослідження. Оскільки зараз наші краяни мають доволі обмежені знання про цю державу. А вона є стратегічно важливим партнером для нас. Особливо на теперішньому етапі, коли нам необхідна іноземна опора. Канада ж у свою чергу не припиняє допомагати для України і готова й надалі надавати фінансову підтримку для нас»,

розповідає пан Полковський.