Відкриття Школи куратора та педагогічної майстерності

29.09.2016

У Національному університеті «Острозька академія» 28 вересня відбулося відкриття навчально-методичного об’єднання «Школа куратора та педагогічної майстерності». Перше заняття із цьогорічного циклу заходів було присвячене ознайомленню першокурсників із правилами внутрішнього розпорядку та особливостям взаємодії студентів із патрульною поліцією у разі виникнення відповідних ситуацій.

Із цього приводу перед кураторами та старостами студентських груп виступив начальник Острозького відділу поліції Андрій Венгерчук. Він розповів студентам про новий Закон України «Про національну поліцію», надав поради і рекомендації, як поводити себе у надзвичайних ситуаціях та не стати жертвою шахраїв і злодіїв. Андрій Венгерчук наголосив на тому, що поліція завжди відкрита до співпраці і докладає максимум зусиль, аби життя в Острозі було спокійним і безпечним.

Із правилами внутрішнього розпорядку першокурсників ознайомила юрисконсульт Національного університету «Острозька академія» Вікторія Волинчук. Пані Вікторія особливу увагу закцентувала на правилах та особливостях проживання в університетських гуртожитках і загалом — на правах та обов’язках спудеїв Острозької академії.

За словами організатора, заступника декана з навчально-виховної роботи факультету політико-інформаційного менеджменту Юлії Маслової, Школа куратора та педагогічної майстерності сьогодні — це структура, утворена кураторами та молодими викладачами, які прагнуть до самореалізації та до розвитку своїх педагогічних здібностей. Щороку в університеті проводять близько десяти занять, які обов’язково мають відвідати всі молоді викладачі та куратори. Випускники цієї школи отримають сертифікат, який підтвердить рівень їхньої майстерності.