Привітання зі святом світлого Христового Воскресіння!

29 квітня 2016

Вельмишановні друзі!

Від імені професорсько-викладацького складу та спудеїв Національного університету «Острозька академія» щиро вітаємо Вас із світлим Великоднім святом!

Воскресіння Господнє — це утвердження віри, надії, любові, добра та справедливості у серці кожного християнина, це великий дарунок Господньої любові.

Віримо, що єдність наших сердець, заснована на віковічних просвітницьких традиціях та християнських цінностях, буде і надалі згуртовувати нас у спільній справі — розбудові української держави!

Від усього серця бажаємо Вам благодаті, добробуту, миру, злагоди та душевної величі.

Нехай цей Великий День дарує всім Вам щастя, здоров’я, любов та непохитну віру в краще майбуття!

Христос Воскрес!