Привітання зі святом Пасхи!

29 квітня 2016

Вельмишановні друзі!

Щиро вітаємо Вас та Ваші Родини зі Світлим Святом Великодня! У цей непростий для України час випробувань радість Воскресіння Сина Господнього дарує надію на краще майбутнє для всіх нас, наших родин, нашій Батьківщині. Радість цього Великого Свята об’єднує українців з усіх куточків нашої планети, наповнюючи їхні душі не лише святковим настроєм, але й думками про рідну землю.

Нехай Господь посилає усім нам мудрість, доброту та терпіння, благословляє добро у наших серцях.

Прикро, що у зв’язку з непростою економічною ситуацією в нашій країні не маємо змоги привітати усіх друзів нашого Інституту листовно. Ми цінуємо дружбу з Вами й щиро дякуємо Вам за співпрацю! Хай усі Ваші шляхетні справи та душевне тепло повернуться до Вас сторицею!

Інституту досліджень української діаспори

Національного університету

«Острозька академія»                                                                                                                                     Алла Атаманенко