Пам’ять Героїв Крут ушанували в Острозькій академії панахидою

29 січня 2016

29 січня українці відзначають День пам’яті Героїв Крут. 98 років тому кілька сотень молодих захисників Української Народної Республіки пішли в бій проти 5000-тисячного більшовицького війська, аби захистити власну незалежність. 300 студентів, курсантів військового ліцею та гімназистів за любов до своєї батьківщини заплатили кров’ю. Більшість із них полягла в бою, який тривав п’ять годин. Ще 28 юнаків потрапили в полон, а згодом були розстріляні. Хлопців було небагато, але своєю загибеллю вони зупинили наступ армії противника на 2 дні.

29 січня 2016 року у студентсько-викладацькому храмі преп. Ф. Острозького пам’ять Героїв Крут ушанували панахидою.

«Ці юнаки власним прикладом показали, що таке патріотизм. Допоки живуть українці, вони пам’ятатимуть Героїв Крут, які стали на захист своєї новоствореної батьківщини і за любов до неї заплатили життям»,

ішлося у проповіді настоятеля храму Василя Жуковського.

Також під час панахиди в Острозькій академії помолилися за жертв Голодоморів, Героїв Небесної Сотні, учасників АТО і всіх захисників України.