Привітання з нагоди Нового 2017 року та Різдвяних свят!

28 грудня 2016

Дорогі друзі!

Прийміть найщиріші вітання від професорсько-викладацького складу та студентів Національного університету «Острозька академія» з нагоди Нового 2017 року та Різдвяних свят!

Нехай прийдешній рік принесе у Ваш дім радість, затишок, добробут і стане для Української держави роком миру та процвітання, буде щедрим на цікаві плани та творчі задуми.

Бажаємо Вам, щоб родинне тепло, дружня підтримка та щирість посмішок навколишніх не покидали Вас упродовж усього наступного року.

Міцного здоров’я Вам і Вашим близьким, тепла й любові у домівки, щастя, спокою і Божого благословення!

Веселих свят, смачної куті та дзвінкої коляди!