Economics factory

28.11.2016

З 21 по 25 листопада 2016 року на економічному факультеті Національного університету «Острозька академія» відбувся тиждень професій «Economics factory». Основна мета заходу полягала в ознайомлені студентів із ситуацією на сучасному ринку праці в Україні, розкриті переваг та недоліків вибору економічних професій.

Тиждень професій розпочали урочистим відкриттям у понеділок 21 листопада. Декан економічного факультету, доктор економічних наук, доцент Козак Людмила Василівна радо представила гостей-випускників спеціальності «Фінанси і кредит», які завітали на захід із почесною місією — бути лекторами.

Історією свого кар’єрного успіху поділилися Салівончик Роман — економіст інформаційно-обчислювального центру ТОВ «Здраво» та Легкобит Тетяна — начальник операційного відділу ТОВ «Суффле Агро Україна». Кожен розкрив секрети свого кар’єрного злету, розповів про трудові будні та про те, що завжди треба ставити перед собою мету і крок за кроком наближатися до її досягнення. Доцільно зауважити, що головним фактором у їхніх нинішніх досягненнях, щасливим квитком у майбутнє, як зазначили у своїх виступах гості, був і є вибір «Острозької академії».

У вівторок 22 листопада перед студентами виступив випускник спеціальності «Економічна кібернетика» — Пустовіт Олександр — керуючий Острозького центрального відділення ПАТ КБ «Приватбанк». Пан Олександр розповів про свій досвід на професійній ниві, про внутрішню структуру банку, а також про можливості, які може відкрити робота у цій сфері.

Наступного дня, у середу 23 листопада, до стін Альма-матер завітали студенти Відокремленого структурного підрозділу «Рівненський коледж Національного університету біоресурсів і природокористування України» під керівництвом голови циклової комісії економічних дисциплін Олійник Ганни Анатоліївни та викладача економічних дисциплін Обарчук Елліни Всеволодівни. Вони брали участь в інтелектуальній грі брейн-ринг. У напруженій боротьбі учасники показали високу підготовку. Окрім гарних вражень від екскурсії по університету, спілкування із деканом, нашими спудеями, гості отримали від Людмили Василівни подарунок — книгу про історію Острозької академії.

У запеклій боротьбі перемогла «дружба». Ми розділили перше місце з командою І курсу економічного факультету Національного університету «Острозька академія». Приємно вражені ерудованістю та професійними навиками студентів-організаторів пізнавального заходу. Висловлюємо подяку шановній Людмилі Василівні за гарний подарунок — книгу про Острозьку Академію, яку ми вручили директору коледжу, Заслуженому працівнику освіти України Корсуну Ярославу Петровичу. Наші навчальні заклади успішно співпрацюють вже кілька років. Ми завжди з радістю беремо участь у всіх заходах, адже наші найкращі випускники мріють здобувати вищу економічну освіту саме в Острозькій академії.

поділилася враженнями Ганна Анатоліївна

У четвер, 24 листопада, проводився загальноакадемічний День відкритих дверей. До Острозької академії завітало більше ніж 200 абітурієнтів та їхніх батьків з Рівненської, Волинської, Житомирської, Львівської, Хмельницької, Тернопільської, Київської та Вінницької областей. Старшокласників, які обрали економічні спеціальності із історією економічного факультету, професорсько-викладацьким складом, технічною базою, досягненнями студентів, викладачів та випускників особисто ознайомила декан Козак Людмила Василівна. Гості мали нагоду відчути себе справжніми спудеями економічного факультету, завітавши на практичні заняття з навчальних дисциплін «Менеджмент», «Страхування» та «Англійська мова професійного спрямування». У п’ятницю 25 листопада до стін академії вкотре завітав відомий філософ, теолог, бізнес-консультант, незалежний експерт з якості Ігор Гузій. Студенти дізналися яких сил вартий успіх, які перешкоди на цьому шляху можуть зустрічатись та як їх оминути. Крім цінних порад, учасники зустрічі отримали можливість поспілкуватись з людиною, яка має досвід роботи не лише у провідних українських, а й закордонних компаніях. Пан Ігор зазначив:

"Це була прекрасна зустріч і спілкування. Студенти були відкриті і особливо зацікавлені. Для мене велика честь бути лектором у такому надзвичайно історичному та стратегічному університеті. Коли я ділився зі студентами своїм власним життєвим та професійним досвідом, то відчув, що у них почали зароджуватись якісь власні ідеї щодо майбутнього. Можливо це буде наукова, а можливо якась бізнесова діяльність. Я побачив у цих прекрасних студентах себе майже 20 років тому."

Загалом, проведений захід, студенти запам’ятали як тиждень обміну корисним досвідом, мотивувальних тренінгів, які сприятимуть розширенню обізнаності в теорії досягнення власного успіху.

Мені дуже сподобалась ідея проведення Тижня професій, тому варто віддати належне організаторам: керівнику студентського наукового клубу «Економіст» Рябій Аліні та кандидату економічних наук, старшому викладачу кафедри фінансів, обліку і аудиту, заступнику декана економічного факультету з профорієнтаційної роботи Харчук Юлії Юріївні. Вони придумали цікавий формат проведення, завдяки якому всі мали змогу відчути себе однією родиною. Нехай економісти залишаються таким як є, розвивають чесноти і традиції, які існують в академії. Перед усім, це корпоративний дух, позитив, чудове відчуття стилю, смаку у проведенні подібних заходів. Також величезне дякую усім гостям, які відвідали нас протягом цього тижня. Мені було надзвичайно приємно знову зустрітись з випускниками економічного факультету. Я щиро за них радію, адже вони досягли того, що хотіли. Це означає, що ми скерували їх на правильний шлях.

підсумовує декан економічного факультету Козак Людмила Василівна

Теги: Острозька академія, Economics factory, економічний факультет