Привітання з нагоди Дня Конституції України

28 червня 2016

Дорогі співвітчизники!

Наша держава сьогодні відзначає особливе свято — День Конституції України. Основний Закон — це не тільки обмеження і рамки розвитку нашого майбутнього, а й великі можливості та гарантовані права вільної розбудови Української Держави. І реалізовувати їх — наша з Вами спільна справа.

Наша держава зараз переживає складні часи, тому від згуртованості кожного з нас залежать подальший шлях України до демократичних перетворень, формування національної свідомості та патріотизму.

У цей знаменний день щиро зичимо вам суспільної злагоди й миру, родинного щастя, міцного здоров’я, звершення усіх життєвих задумів, невичерпної енергії та творчої наснаги для подальшої плідної праці на благо українського суспільства!

Хай злагода, порозуміння, Божа ласка та любов панують у нашій державі!

Ректорат Національного університету «Острозька академія»