За філіжанкою кави про поезію і вічне

28 квітня 2016

У мистецькій галереї Національного університету «Острозька академія» 27 квітня провели театральну постановку за участі учнів 10-го класу Славутського обласного спеціалізованого ліцею-інтернату поглибленої підготовки учнів в галузі науки. Дійство було на тему кави, а організатором зустрічі була Наталя Ногінова, викладач кафедри фінансів, обліку і аудиту.

«Виставу було проведено чудово. Саме тематика гостинної кав’ярні дала зрозуміти, що таке дійсно кохання, кава, рідна країна, наші традиції і безпосередньо наше життя»,

зауважила організатор зустрічі Наталя Миколаївна.

«Тематика кави у виставі не нова, є дуже багато методичних розробок, виховних заходів, які присвячені цій ідеї. Але особисто мене завжди приваблювала організація роботи з молоддю, а це, переважно, старіші класи, які могли б поєднати такі буденні речі, як кава і поезія. Я зрозуміла, що потрібно об’єднати гостинну кав’ярню і роздуми про високе, вічне, про мистецтво тощо»,

поділилася Ольга Олексіївна, завідувач театральної групи  ліцею.

Зустріч завершилась інтелектуальною грою для учнів, в ході якої приїжджі гості перевіряли свої знання про Острозьку академію, а також могли дізнатись щось нове для себе на цю тему.