Звернення Ігоря Пасічника до студентів та викладачів НаУОА щодо продовження канікул

28 січня 2016

Дорогі мої бджоли і бджоленята!

Страшенно сумно в академії без вас, і коли ходиш як Гамлет порожніми коридорами й аудиторіями, то розумієш, що без вашого сміху та добрих очей все це не є актуальним. Тішив себе думкою, що вже 8 лютого зустрінусь з вами. Але у зв’язку з епідеміологічною ситуацією в Україні, та високим порогом захворюваності в Рівненській області зокрема, Вчена рада університету сьогодні прийняла рішення щодо продовження канікул  до 21 лютого включно. Що може робити інтелектуально обдарована, елітарна, молода людина, яка є спудеєм Острозької академії, два тижні вдома? Щоб ви не сумували, деканати отримали розпорядження спланувати навчання дистанційно та підготувати вам додаткові завдання для самостійної роботи.

22 лютого я з радістю чекатиму на ваші усміхнені обличчя та розумні очі, сповнені жагою до здобуття знань у стінах нашої Альма-матер!

Любі мої викладачі!

Упевнений, що ви не забуваєте про такі наукометричні бази як SCOPUS та Web of Science. І час непланових канікул використаєте, як науковці, з максимальною користю для свого професійного розвитку.

З любов’ю, ваш Пасічник!