Благодійна допомога Острозької академії загальноосвітнім навчальним закладам Донецької області

27 грудня 2016

Напередодні новорічно-різдвяних свят Донецький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти отримав благодійну допомогу: навчальні підручники «Основи християнської етики. 5 клас» загальною кількістю 1670 примірників від Національного університету «Острозька академія». Метою благодійної допомоги є забезпечення викладання курсів духовно-морального спрямування в загальноосвітніх навчальних закладах Донецької області друкованими посібниками на безкоштовній основі. Презентація навчальних підручників відбулася під час урочистого закриття ІІ (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року» та оголошення підсумків обласного конкурсу благодійницьких проектів, присвячених Дню святого Миколая. Упродовж грудня 2016 — січня 2017 рр. ці підручники отримають учителі християнської етики та їхні вихованці на підставі листів-замовлень від міст та районів.

Навчальний підручник «Основи християнської етики. 5 клас» створено авторським колективом на чолі з доктором педагогічних наук, професором Національного університету «Острозька академія» В.М. Жуковським на засадах науковості та міжконфесійності. Цих принципів мають дотримуватися вчителі курсів духовно-морального спрямування в школах Донеччини. Адже мета уроків християнської етики — навчити дітей жити за законами Добра та Любові. Саме тому вивчення курсів духовно-морального спрямування є справою добровільною, здійснюється тільки за письмовою згодою батьків. Людину неможливо силою примусити йти шляхом Добра. Але ми можемо спонукати та переконати її обрати цей шлях силою Слова.

«Щиро дякуємо ректорові Нацiонального унiверситету „Острозька академiя“ Пасiчнику I.Д., авторському колективу підручника „Основи християнської етики. 5 клас“ під керівництвом В.М. Жуковського та меценатам, які допомогли видати навчальні посібники для загальноосвітніх навчальних закладів Донецької області! Шановні добродії! Ваші вчинки є для нас прикладом та спонукальним чинником йти шляхом Добра»,

йдеться на сайті Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.