Острозьку академію відвідала делегація зі США

27 квітня 2016

Нещодавно Національний університет «Острозька академія» відвідали представники коледжу «Nazareth» (м. Рочестер, штат Нью-Йорк, США) — віце-президент із міжнародного навчання та міжнародного співробітництва Неван Фішер, а також завідувач Інституту політології і права, доктор політичних наук Олена Прокопович.

Нагадаємо, що п’ять років тому ректор Острозької академії Ігор Пасічник підписав із коледжем «Nazareth» єдину в Україні угоду про академічну співпрацю.

Угода підписана на п’ять років (до 2018) з можливістю автоматичного продовження. Цей договір передбачає обмін студентами та викладачами між навчальними закладами у сфері науки і мистецтва. Також виші проводитимуть спільні наукові дослідження, розроблятимуть наукові проекти, організовуватимуть конференції, семінари, круглі столи.

Наразі Острозька академія — єдиний навчальний заклад в Україні, який співпрацює із коледжем «Nazareth». «Nazareth» заснований у 1924 році. За період свого існування здобув широку популярність, адже тут готують провідних спеціалістів у сфері ліберальних мистецтв і фундаментальних наук, враховуючи майбутні економічні та духовні потреби світу. На базі коледжу діє більше 40 програм бакалаврату і магістратури. За останні роки коледж став одним із найпрестижніших навчальних закладів країни.

У рамках візиту Неван Фішер та Олена Прокопович зустрілися з ректором Острозької академії, професором Ігорем Пасічником та деканами й обговорили можливості подальшої співпраці, зокрема відвідання двома викладачами Острозької академії Уляною Нікітчук та Вікторією Каламаж конференції, яка відбудеться 18-20 червня на базі коледжу «Nazareth».

Крім цього, гості обговорили можливість навчання декількох студентів Острозької академії упродовж семестру 2017 року у коледжі «Nazareth» за їхній рахунок.

Також спілкувалися про реалізацію у найближчій перспективі спільних наукових досліджень, написання статей, проведення наукових конференцій тощо.