Привітання з Днем знань!

26 серпня 2016

Вельмишановні викладачі та співробітники, дорогі студенти!

Щиро вітаємо вас із Днем знань та початком нового навчального року!

Цей рік є непересічним для нашого університету, адже ми відзначаємо 440-річчя Острозької академії.

Острозька академія за своїми традиціями, що сягають у глибину віків, залишається центром національної освіти, культури та духовності українського народу. За роки існування ми отримали не тільки загальнонаціональне, а й міжнародне визнання та зарекомендували себе навчальним закладом, що здійснює підготовку висококваліфікованих фахівців, виховує національносвідомих громадян і провідників української нації.

Тож нехай новий навчальний рік, попри непросту ситуацію в країні, ознаменується спільними перемогами та здобутками! Будьте впевненими в собі, ніколи не зупиняйтеся на досягнутому, адже студенти та викладачі Острозької академії гідні носити звання кращих із кращих!

Зичимо вам щастя, добра, невичерпної енергії, успіхів у ваших починаннях та Божого благословення!