Тарас Возняк в Острозькій академії

26 травня 2016

У Національному університеті «Острозька академія» вже вкотре відбулася зустріч із головним редактором незалежного культурного журналу «Ї» Тарасом Возняком.

Традиційно Тарас Возняк презентував нові випуски журналу «Ї» та прочитав насичену інтерактивну лекцію для студентів університету.

Під час зустрічі порушили низку питань, зокрема і тему корупції в Україні. Вже звичний для Острозької академії формат «питання-відповідь» сприяв інтелектуальній дискусії.

Як зазначає пан Возняк :

«Верховна рада — це клітка, де сидять депутати. Вони повинні генерувати рішення. Але що насправді роблять 400 з лишком депутатів і кого вони представляють — невідомо. Проте, те що Україна є олігархічною державою зрозуміло достеменно».