Острозька академія – у сімці українських вишів, які увійшли до міжнародного рейтингу Round University Ranking 2016

26.04.2016

Національний університет «Острозька академія» посів шосту сходинку серед українських вищих навчальних закладів та 650-те місце в світі відповідно до міжнародного рейтингу Round University Ranking. Рейтинг складається за даними однієї з найбільших інформаційно-аналітичних компаній світу Thomson Reuters.

«За кількістю університетів у рейтингу лідером залишаються США, представлені 141 університетом, що в точності відповідає результатам чотирьох попередніх років, починаючи з 2013 року. На другому місці з великим відставанням слідує Великобританія (77 університетів), що на 1 університет більше, ніж в попередньому році. Замикає трійку лідерів Японія з 39 університетами-учасниками проти (рік тому — 36 університетів). На четвертому місці розташувався інший східний гігант — Китай, як і в торішньому випуску представлений 29 університетами. П’ятірку лідерів замикає Австралія — 28 університетів. На першому місці в світі в рейтингу RUR — Каліфорнійський інститут технологій, за ним — Гарвардський університет, замикає трійку Стенфордський університет»,

йдеться на інформаційно-аналітичному порталі «Вища освіта».

За словами ректора Острозької академії, професора Ігоря Пасічника, представлення університету у рейтингу RUR 2016 — це результат наполегливої роботи усього колективу. Нагадаємо, що за цей рік Острозька академія активно заявила про себе у світовому науковому просторі, адже вчені опублікували низку матеріалів у журналах, які входять до наукометричних баз даних. Також багато випускників Острозької академії працюють у відомих міжнародних компаніях.

Теги: Острозька академія, Round University Ranking 2016, Thomson Reuters