Студентка Острозької академії – переможниця IV етапу Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика.

25 квітня 2016

Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика — конкурс, який має на меті утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед молоді, виховання поваги до культури й традицій українського народу.

Цьогоріч переможницею заключного етапу конкурсу стала Семерин Христина — студентка 4 курсу спеціальності «Літературна творчість».

«Хотілося б щиро подякувати Іванові Миколайовичу Хом’яку за допомогу в підготовці до конкурсу»

відзначає  Христина.

Зазначимо, що цей конкурс щороку стартує 9 листопада, в День української писемності та мови та проходить у чотири етапи за олімпійською системою: шкільний, районний, обласний та загальноукраїнський.