Жанна Грабовська: «Головне – не гроші, а людські стосунки»

25 квітня 2016

У Лабораторії журналістської майстерності «J.Lab» Національного університету «Острозька академія» 22 квітня відбулася перша зустріч проекту неформальних бесід із представниками бізнесу «BIT discussion». Цього разу студенти мали змогу поспілкуватися із успішною рівненською «бізнесвумен» Жанною Грабовською.

Пані Жанна — підприємець, власниця магазину модного одягу «Hello style» у Рівному, популяризатора дизайнерського одягу «Мarsego». Жінка поділилася настановами у бізнесі і не тільки.

«Я завжди всім кажу, що головне — не гроші, а людські стосунки. Бо якщо ти робиш людині зле, все повертається назад. І можливо погана ситуація забудеться, але неприємні спогади залишаться в будь-якому разі»,

запевняє Жанна Грабовська.

Організаторкою заходу була викладачка кафедри журналістики Національного університету «Острозька академія» Вікторія Назарук.

«Ініціативна група викладачів вирішила створити неформальну дискусійну платформу „BIT“ (business, іnformation, technologies) для комунікації студентства та бізнесу. Така платформа дозволить краще орієнтуватися на сучасному ринку праці, розуміти, які навики та знання мають даватися студентам під час навчання. Перша зустріч у межах проекту відбулася із власницею бутика модного одягу Жанною Грабовською. Сподіваємося,що такі зустрічі стануть регулярними та матимуть відгук у студентства»,

розповідає пані Назарук.

За словами гості, ніколи не потрібно зациклюватися на грошах. У світі так багато приємних речей, які в простих речах: ранішньому сонці, рослинах чи котикові, який пробігає повз. Життя прекрасне. І якщо ми це почнемо усвідомлювати і насолоджуватися кожним його моментом, то успіх і гроші прийдуть самі по собі.

Враженнями ділиться Юлія Білець, студентка третього курсу спеціальності «журналістика» та модератор заходу:

«То була перша зустріч, коли власне критичне мислення, яке отримуєш, будучи журналістом, захотілось вимкнути. Ми спілкувалися радше з далеким другом, який ділиться своїми успіхами і тим самим надихає тебе працювати і не зважати на перешкоди. Зустріч з Жанною вкотре переконала, що не можна опускати руки, слід продовжувати вірити і крокувати до своїх цілей».