Обрано нову володарку титулу «Гальшка року»

25.03.2016

Відбувся довгоочікуваний вечір краси та вишуканості — «Гальшка року 2016». Нову володарку почесного титулу було обрано 24 березня. Честь факультету політико-інформаційного менеджменту захищала Дарія Гуменюк, факультету романо-германських мов — Алла Кузнєцова, Інституту права ім. Іоникія Малиновського — Юлія Мартинюк, гуманітарного факультету — Тетяна Оксенюк, факультету міжнародних відносин — Дарія Шарафан та економічного факультету — Ольга Венгерець.

Учасниці змагались в чотирьох конкурсах. У першому кожна з дівчат повинна була представити не лише себе, а й відео-привітання з нагоди 440-річчя з дати заснування Острозької академії. Наступний етап під назвою «Один день з життя Гальшки» дівчата продемонстрували в альтернативному ракурсі уявної ситуації «А що було б, якби...?». Потім було найцікавіше: дівчата показували свої таланти. Ідеї та настанови, які б вони передали наступним покоління будучи Альжбетою, дівчата презентували в останньому конкурсі «Заповіт».

Обирали цьогорічну володарку титулу почесне журі у складі художника-реставратора Державного історико-культурного заповідника міста Острога Миколи Бендюка, старшого наукового співробітника, екскурсовода музею Книги та друкарства Анатолія Хеленюка, колишнього директора Культурно-мистецького центру Дар’ї Комар, співвласниці і директора студії ювелірного дизайну «Hararuk» Людмила Гарарук, начальника видавничого відділу Острозької академії та власника «Студії Д» Романа Свинарчука та випускниці Острозької академії Юлії Беднарчик.

Напередодні конкурсу рівненський портал «ОГО» відкрив онлайн-голосування. Найбільше симпатій від Інтернет-користувачів отримала представниця гуманітарного факультету Тетяна Оксенюк. Панною глядацьких симпатій було обрано Ольгу Венгерець.

Звання «Панна екстраординарність» отримала Юлія Маринюк, «Панна артистичність» — Дарія Гуменюк, «Панна талант» − Ольга Венгерець, «Панна екстравагантність» — Дарія Шарафан, «Панна вишуканість та оригінальність» — Алла Кузнєцова. Титул «Панна грація» та «Гальшка року 2016» здобула представниця гуманітарного факультету Тетяна Оксенюк.

«Цей конкурс — справжня перевірка себе на стійкість. Це був незрівнянний досвід. Моя команда постійно нагадувала мені про те, що в перемогу потрібно вірити, бо це вже перший крок до успіху. Їхня впевненість і підтримка справді допомогла мені. І я їм безмежно вдячна»,

розповідає новоспечена «Гальшка» Тетяна Оксенюк.

Своїми враженнями від конкурсу поділилась студентка гуманітарного факультету Олена Царук:

«Можу лише уявити, яка відповідальність була покладена на кожну із учасниць. Захищати не лише власну честь, а й цілого факультету − справа не з легких. Усі конкурсантки вже переможниці. Ми насолоджувались їхніми виступами в довершеному вигляді, не маючи найменшої уяви про те, скількох нервів та зусиль це їм коштувало. Усі справились достойно, корона належить найкращій. Дійство вдалось».

Теги: Острозька академія, Гальшка, конкурс, культурно-мистецький центр