Острозьку академію відвідав Юрій Рибчинський

25 січня 2016

До Національного університету «Острозька академія» 24 січня завітав український поет, драматург, сценарист, заслужений діяч мистецтв України, народний артист України, один із основоположників сучасної української естрадної пісні Юрій Рибчинський.

Ректор Острозької академії Ігор Пасічник ознайомив гостя з унікальною історичною спадщиною навчального закладу. Також екскурсію провела директор Музею Острозької академії Анастасія Хеленюк.

Традиційно, як і всі почесні гості Юрій Рибчинський залишив пам’ятний запис у книзі відгуків.

«Знімаю капелюха перед звитягою і подвигом в ім’я минулого, сьогодення, а головне, в ім’я майбутнього України»,

зазначив пан Юрій.