Журналіст Руслан Кухарчук завітав до Острозької академії

24 квітня 2016

Зустріч спудеїв з журналістом, медіа-менеджером Русланом Кухарчуком відбулася 22 квітня в Національному університеті «Острозька академія». Лектор окреслив реалії української релігійної журналістики, наводив приклади із власного професійного досвіду та досвіду закордонних медіапрацівників.

«У світі є три найважливіших професії: священик, вчитель і журналіст. Тому журналістська діяльність, якою ви займаєтесь, є надзвичайно важлива і необхідна в нашому житті»,

зазначає на початку зустрічі доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри англійської мови та літератури Василь Жуковський.

Також Руслан Кухарчук розповів про Асоціацію «Новомедіа»:

«Це — всеукраїнська громадська журналістська організація. Вона була заснована у 2004-ому році за ініціативи журналіста Руслана Кухарчука. Організація об’єднує журналістів та інших творчих працівників засобів масової інформації, які є християнами різних конфесій. Таким чином „Новомедіа“ — об’єднання людей, основане на духовні єдності та професійних інтересах».

Нині членами Асоціації є близько двохсот людей, які працюють як у світських, так і в релігійних засобах масової інформації. Організація має представництва у більшості регіонів України. Також члени Асоціації живуть у Російській федерації, Сполучених Штатах Америки та Канаді.

«Спільно зі своїми однодумцями ми докладаємо чималих зусиль для створення здорового інформаційного простору: такого, в якому є високопрофесійні релігійні ЗМІ; де світськім мас-медіа чесно та достойно представляють християнство у всьому його різноманітті»,

розповідає Руслан Кухарчук.

Також пан Кухарчук активно відповідав на питання студентів, дав цінні практичні поради юним журналістам та пообіцяв неодмінно приїхати до Острога знову.

«Обирайте сферу ваших вподобань та якомога швидше починайте в ній розвиватися. Кожен може писати про різне: хтось — про рибалку чи бджільництво, а хтось — про політику. Але всі галузі життя важливі і кожен матеріал має місце в інформаційному просторі»,

додає Руслан Кухарчук.