Доповідь студентки спеціальності «Культурологія» визнано найкращою на Днях науки філософського факультету КНУ ім. Т. Г. Шевченка

24 квітня 2016

20-21 квітня 2016 року в Київському національному університеті ім. Т. Г. Шевченка відбулася Міжнародна наукова конференція «Дні науки філософського факультету — 2016». У конференції взяли участь науковці з України, Польщі та Росії. Учасники могли виступити під час роботи 22 секцій. Дискусії стосувалися філософської проблематики, що має відношення до різних філософських дисциплін — метафізики, теорії пізнання, соціальної філософії, етики, філософської антропології та ін.

Традиційно учасники через голосування обирали кращу доповідь представлену на кожній із секцій. Цього року в секції «Теоретична філософія» диплом за кращу доповідь на тему «Екзистенційний зміст онтологічного обману» отримала студентка 4 курсу спеціальності «Культурологія» Національного університету «Острозька академія» Наталія Лисовець. Переможцям було подаровано книги. А на завершення конференції організатори порадували учасників концертом, присвяченим святкуванню тижня філософського факультету КНУ ім. Т. Г. Шевченка.

«Мені були надзвичайно цікавими дискусії, які відбувалися під час цієї конференції. Живе спілкування із філософами та студентами, які вивчають філософію, з різних регіонів нашої країни, а також тими, хто приїхав із закордону, дало можливість дізнатися, чим займаються колеги з інших університетів, на яких філософських проблемах зосереджують увагу, які ідеї намагаються розвивати. Я дуже рада, що мою доповідь визнано однією із найкращих на конференції. Це додає впевненості у тому, що вибрано правильний шлях здійснення мого дослідження, яке ляже в основу бакалаврської роботи»,

зазначила Наталія Лисовець.