Тарас Тарасов: «Ігрова індустрія потребує не лише фахівців із технічною освітою, а й представників інших напрямків»

24.03.2016

У Національному університеті «Острозька академія» 24 березня відбулася зустріч з Тарасом Тарасовим — підприємцем у сфері інтерактивних розваг та представником компанії «Joyrocks». Він розповів про сферу ігрової індустрії та особливості її функціонування, а також про те, як можна реалізувати себе у цій галузі.

Під час заходу студенти дізналися про те, як можна правильно презентувати себе на ринку праці і як сподобатися роботодавцю. Було озвучено перелік класифікацій, щодо цього напрямку.

«Сьогодні я хотів би розповісти, що таке ігрова індустрія і які професії зустрічаються в цій сфері. Існує стереотип, що в IT працюють лише програмісти. Так от я скажу, що це не так»,

розповідає Тарас Тарасов.

Зустріч складалася з двох частин. Спочатку студенти ознайомилися із презентацією, а пізніше мали змогу поспілкуватися із Тарасом Тарасовим, запитуючи його те, що найбільше їх зацікавило чи здивувало.

«Варто відкривати більше горизонтів для людей у різних сферах, зокрема в економіці світу»,

каже фахівець.

Гість наголошує, що для молодої людини, яка хоче працювати у подібній галузі необхідне хороше володіння англійською мовою, постійне самовдосконалення та професіоналізм. Також Тарас Тарасов розповів, що в їхній організації цінують людей, які знають, чого хочуть у житті. Ігрова індустрія потребує не лише фахівців із технічною освітою, а й представників інших напрямків, які успішно можуть реалізувати себе у цій сфері.

Нагадаємо, що це уже не перший візит пана Тарасова до Острозької академії. Він планує надалі приїжджати до нашого університету із цікавими презентаціями.

Теги: Острозька академія, Гриник, Тарасов