Юні підприємці та економісти змагались в Острозькій академії

24.03.2016

В Національному університеті «Острозька академія» відбувся VIII фестиваль-конкурс з економіки та підприємництва «Мої знання сьогодні — мій капітал завтра!». Учасниками змагань стали учні старших класів загальноосвітніх навчальних закладів та вихованців ПНЗ Рівненщини.

Весь конкурс поділявся на два етапи. Перший тур проходив на базі Національного університету водного господарства та природокористування й складався із двох завдань: «Економічний квест», творчий конкурс «Реклама». Фінальні змагання школярі проводили в Острозькій академії. Перед учасниками конкурсу стояло завдання створити концепцію бізнес-проекту та його мультимедійна презентація.

«Фестиваль проводиться вже вісім років поспіль. Це чудовий шанс для учнівської молоді Рівного — презентувати себе і свої бізнес-ідеї, знайти нових друзів та обрати навчальний заклад для здобуття вищої освіти в майбутньому. Після спілкування з учасниками фестивалю, переконана, що найталановитіші з них стануть студентами нашого університету, а нам як викладачам і наставникам буде надзвичайно приємно та цікаво працювати із такою цілеспрямованою та творчою молоддю, якій бажаю не зупинятися на досягнутому і впевнено йти до здійснення своїх мрій та задумів», адже,

Життя — неоціненний диво-скарб,

Дарунок БОГА, даний нам авансом,

Живімо так, щоб фінішом буття

Не стала фраза «Жаль, не скористався своїм шансом».

розповідає член журі Харчук Юлія Юріївна.

Школярі творчо підійшли до реалізації поставлених завдань, адже під час розробки проекту врахували прогалини бізес-проектів Рівненщини. Наприклад, перша команда Рівненської гуманітарної гімназії «Еквелібріум» представила концепцію виробництва осетра.

Досить вдалою є назва заходу, адже знання учнів сьогодні — це їхній капітал, інвестиції у щасливе та забезпечене майбутнє. Економічний факультет Національного університету «Острозька академія» щороку з радістю бере участь в організації та проведенні Фестивалю для молоді Рівненщини. Впевнена, що подібні конкурси професійного спрямування допомагають учням не лише з користю провести час, а й загартуватися у здобутті омріяної професії.

зазначила Людмила Василівна Козак.

Очолювала колектив журі доктор економічних наук, професор науково-навчального Інституту економіки та менеджменту НУВГП Світлана Олексіївна Левицька. У склад журі входили: Наталія Миколаївна Позняковська, доцент, кандидат економічних наук науково-навчального Інституту економіки та менеджменту НУВГП; Людмила Василівна Козак, доктор економічних наук, доцент кафедри економічної теорії, менеджменту і маркетингу, декан економічного факультету НУОА; Харчук Юлія Юріївна, кандидат економічних наук, старший викладач кафедри фінансів, обліку і аудиту, заступник декана економічного факультету Острозької академії з профорієнтаційної роботи; Тетяна Миколаївна Степанюк, начальник відділу економічного аналізу та прогнозу Управління економіки Рівненського міськвиконкому; Віталій Петрович Ханенко,керівник вертикалі зарплатно-карткових проектів та еквайрингу АТ «Укрсиббанк».

Після закінчення змагань усі учасники були нагороджені цінними призами та сертифікатами.

Так дипломи за перемогу у конкурсі «Мої знання сьогодні — мій капітал завтра!» отримали:

1) команда Рівненської гуманітарної гімназії «Еквілібріум» у номінації «Високий рівень професійних знань»;

2) команда НВК № 19 «Ерудит» у номінації «Високий рівень креативного мислення»;

3) команда ЗОШ № 1 «Еверест» у номінації «Толерантність і високий рівень ділового етикету»;

4) команда НВК «Колегіум» у номінації «Корпоративний дух та вміння працювати в команді»;

5) команда НВК № 26 «Свіжий вітер» у номінації «Високий рівень презентації власної розробки»;

6) команда ЗОШ № 10 «Lonely Crabs» у номінації «Актуальність розробки для розвитку Рівненщини».

Теги: Острозька академія, економічний факультет, конкурс, Козак, Харчук