Студентів Острозької академії навчали особистісному росту та досягненню цілей

24 березня 2016

У Національному університеті «Острозька академія» 23 березня за сприяння Острозького міськрайонного центру зайнятості та Відділу працевлаштування студентів вишу відбулися тренінги з питань зайнятості, працевлаштування та розвитку особистості. Зустрічі провела бізнес-тренер консалтингової компанії «Територія бізнесу» Ольга Михальчук.

«Проводити тренінги у вашому університеті — одне задоволення. За весь час роботи бізнес-тренером я вперше спілкуюся з настільки вдячною та інтелектуальною аудиторію. Завітати до вас знову просто необхідно. Академія зачепила мене своєю атмосферою, я в захваті»,

ділиться враженнями Ольга Михальчук

Перший тренінг «Особистісний ріст» був присвячений питанням підвищення внутрішньої мотивації студентів до розвитку особистісних якостей, вдосконаленню професійних вмінь та навичок, самоорганізації, визначенню цілей та пріоритетів.

«Ми мали змогу отримали ще більше корисних фактів, реальних прикладів і практичних рекомендацій для нових можливостей, а також перспективи на майбутнє. А найголовніше — це спілкування з цікавим тренером та прекрасна атмосфера позитивних та натхненних на нові звершення людей»,

розповідає учасниця тренінгу, студентка гуманітарного факультету Ольга Онищенко

Інший тренінг — «Етапи постановки та досягнення цілей». На ньому Ольга Михальчук звернула увагу на питання професійного самовизначення та самореалізації, говорила про важливість власної системи цінностей. Учасники оволоділи знаннями, навичками ефективного створення резюме та проходження співбесіди із потенційними роботодавцями під час працевлаштування.

Усі присутні, котрі взяли участь у тренінгу, після завершення отримали сертифікати. Також фахівець Відділу працевлаштування Наталія Гриник повідомила, що незабаром відбудуться нові тренінги та семінари, в яких можуть взяти участь усі охочі студенти. Тому слідкуймо за оголошеннями.