У День Гідності та Свободи в Острозькій академії молилися за Україну

23 листопада 2016

Україна 21 листопада святкує День Гідності та Свободи. Цей день відзначається на честь початку двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року). Національний університет «Острозька академія» долучився до святкування, оскільки одним зі своїх передових завдань вважає виховання національно-свідомої та патріотичної молоді.

У студентсько-викладацькому Храмі ім. преподобного Федора Острозького традиційно провели панахиду, присвячену великому національному святу — Дню Гідності та Свободи України. Студенти та викладачі вишу молилися за мир і добробут в Україні.

У Національному університеті «Острозька академія» переконані, що особисте, сімейне та суспільне життя не можна будувати на гніві, ненависті та протистоянні. Варто утверджувати в Україні ідеали свободи і демократії, починаючи з достойного виховання студентства — майбутнього нації.