Студентка психології Острозької академії — переможець всеукраїнського конкурсу наукових робіт іноземною мовою

23 травня 2016

Наталія Напримерова, студентка третього курсу спеціальності «Психологія» факультету політико-інформаційного менеджменту отримала диплом І ступеня у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт іноземною мовою за професійним спрямуванням з гуманітарних наук нефілологічного профілю.

Конкурс, у якому взяли участь студенти із 40 українських вишів, відбувся 21 травня у Національному педагогічному університеті ім. М. П. Драгоманова. На конкурс потрібно було надіслати одну наукову роботу обсягом до 25 сторінок українською мовою, іншу — іноземною. Також учасники мали презентувати свої наукові доробки представиникам журі, використовуючи мультимедійні засоби.

За результатами оцінок журі, спеціальності «Психологія» Національного університету «Острозька академія» Наталія Напримерова отримала диплом І ступеня за роботу «Mentalization as Processual Component of Social Metacognition» у секції «Соціологія, менеджмент і психологія».

«Передусім за допомогу я хочу подякувати своєму науковому керівникові — Вікторії Олександрівні Волошиній. Саме вона мені повідомила про цей конкурс і допомагала на всіх етапах роботи, особливо з перекладом математичних термінів. Також дякую їй за допомогу у редагуванні англомовного варіанту моєї роботи, адже науковитй стиль кардинально відрізняється від розмовної лексики. Тому це моя спільна заслуга із пані Вікторією»,

зазначила Наталія Напримерова.