В Національному університеті «Острозька академія» 23 березня презентували стартап «Writers boom»

23 березня 2016

Острог — це вже третє місто, де активісти компанії Андріана Халіна та Юліан Желем залучають нових людей до проекту.

Що таке «Writers boom»? Це — українська фріланс-компанія, яка допомагає студентам мати стабільну роботу в дистанційному режимі. Заснована вона минулого року та займається написанням академічних робіт для закордонного споживача. Проста схема реєстрації на сайті writersboom.com дозволяє студентам самостійно обирати замовлення та бути впевненим, що робота буде належно оцінена.

«Загалом організація була розроблена як філіал однієї Британської компанії. В Україні багато студентів, які готові вже сьогодні працювати. Ми також розуміємо, що зараз недостатньо робочих місць для молоді,а це і стало поштовхом для створення компанії. Ми контактуємо зі студентськими радами, колегіями. Наш статистичний відділ шукає міста для презентації. На разі ми відвідуємо менші містечка, де не так багато можливостей працевлаштування. Також ми обираємо перспективні університети, де високий рівень володіння англійською»,

розповідає Юліан.

Спудеїв Острозької академії зацікавила така можливість, оскільки питань до гостей було не мало. Студентка третього курсу гуманітарного факультету Ірина Покотильська ділиться враженнями:

«Це хороша можливість поєднувати навчання та роботу. А ще це вкотре доводить думку про те,що без англійської сьогодні — нікуди. Проект мене зацікавив, гадаю, що пройду реєстрацію на сайті компанії. Поділ на активні та пасивні періоди роботи в організації співпадають із нашими студентськими сесійними та лекційними хвилями, тому у вільний час планую розвиватись у такому напрямку роботи».

Компанія відкрита для всіх бажаючих. Не прогавте свою можливість.