Студентка політології переможець всеукраїнського конкурсу наукових робіт

22 березня 2016

Студентка маґістеріуму спеціальності «Політологія» факультету політико-інформаційного менеджменту Національного університету «Острозька академія», Віта Ковалко здобула ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з політичних наук, що проходив у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника протягом 17−18 березня 2016 року.

У конкурсі взяли участь 35 студентів із 31-го вищого навчального закладу України. Кваліфіковане журі, за підсумками роботи конкурсу, відзначило переможців дипломами та грамотами. На конкурс було представлено дослідження «Революція і реформи: постреволюційні зміни в Україні і Грузії у порівняльній перспективі».

За ґрунтовну підготовку до участі у конкурсі студентка завдячує кандидату політичних наук, доценту кафедри політології Мацієвському Юрію Володимировичу та колективу кафедри політології.

Вітаємо Віту з перемогою і бажаємо подальших досягнень у науковій сфері!