День Соборності в Острозькій академії відзначили спільною молитвою за Україну

22 січня 2016

22 січня Україна святкує День Соборності, адже саме у цей день був підписаний Акт Злуки, який об’єднав в одну державу Західноукраїнську та Українську Народні Республіки. Національний університет «Острозька академія» долучився до святкування, оскільки одним зі своїх передових завдань вважає виховання національно-свідомої та патріотичної молоді.

У студентсько-викладацькому Храмі ім. преподобного Федора Острозького 22 січня традиційно відбувся подячний Молебень.

Ідея соборності українського народу з особливою силою проявилася останнім часом на двох майданах, у волонтерському русі, у спільних зусиллях українців усього світу, спрямованих на утвердження єдності і незалежності нашої держави.

проголосив під час проповіді настоятель студентсько-викладацького храму преподобного Федора Острозького отець Василь Жуковський

День злуки ми усвідомлюємо не лише як важливу історичну подію, але й маємо вивчити її уроки і зрозуміти, що політичний інфантилізм, політичні чвари, слабка політична воля і брак згуртованості ніколи не приводять до успіху.